De wens: een grote gruttersbak met drie vakken en een krijtbord als achterwand
We kregen de vraag of we een grote gruttersbak wilden maken met drie ruime vakken voor bijvoorbeeld vazen en een uitneembaar krijtbord als achterwand. De gruttersbak moest ook aan de wand gemonteerd kunnen worden.
Na de wensen met onze klant besproken te hebben, was deze sfeervolle gruttersbak met drie ruime vakken en een krijtbord het resultaat:

Hoe gingen we te werk bij het maken van deze gruttersbak:
De gruttersbak is gemaakt van vurenhout en het krijtbordvlak is een multiplex plaat in een vurenhouten omlijsting. Multiplex is ideaal voor bijvoorbeeld krijtborden omdat het materiaal zich goed laat aflakken.
Om het krijtbord uitneembaar te maken hebben we aan de binnenzijde van de zijkanten van de gruttersbak een sponning gefreesd.
Aan de achterzijde van de gruttersbak bevinden zich twee verzonken sleutelrekogen om deze sfeervolle gruttersbak onzichtbaar op te hangen.
De afwerking van deze gruttersbak met krijtbord:
De gruttersbak is afgewerkt met een transparante bruine beits die deze gruttersbak een warme en sfeervolle uitstraling geeft. Het krijtbord vlak is voorzien van twee lagen zwarte schoolbord verf.
Wil je ook een gruttersbak op maat laten maken?
Een gruttersbak op maat laten maken is heel eenvoudig. Heb je al een idee in je hoofd? Deel het met ons door een reactie achter te laten hieronder of klik op de onderstaande knop om contact met ons op te nemen voor een vrijblijvende prijsopgave.
Reacties